O mnie


Komputery są moją pasją od najmłodszych lat. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży IT, które zdobyłem prowadząc własną działalność gospodarczą w zakresie obsługi informatycznej małych i dużych firm, a także osób indywidualnych. Spośród szerokiego wachlarza świadczonych przeze mnie usług, na szczególną uwagę zasługują te najistotniejsze: instalowanie i konfigurowanie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego, odzyskiwanie danych oraz projektowanie, wykonywanie i pozycjonowanie stron WWW.

Przez wiele lat byłem pracownikiem firm informatycznych, gdzie byłem odpowiedzialny za obsługę serwisową sprzętu komputerowego oraz sieci, a także doradztwo informatyczne.

Doskonale poruszam się w obszarach rozmaitych technologii internetowych (między innymi: php, (x)html, css, JavaScript). Postawienie serwerów WEB na systemach linuxowych również nie stanowi dla mnie problemu. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem skryptów.

Jestem osobą otwartą i elastyczną. Nie boję się wyzwań i ambitnie podchodzę do zadań, które wynikają z zamówień złożonych przez moich Klientów.